Дверна фурнітура сучасності є символом захищеності, надійності, спокою і комфорту. Однак щоб повністю відповідати цим уявленням, двері повинні бути оснащеними відповідною фурнітурою як у функціональному, так і в декоративному плані.

Що таке дверна фурнітура? Це набір комплектуючих: петлі, дверні ручки, засувка або шпінгалет, декоративні накладки на двері - все, що дозволяє дверям виконувати свої функції, охороняє від ушкоджень та придає додаткової привабливості, адже саме двері - це перше, що ми бачимо, і вони повинні гідно представляти Ваш будинок та вписуватися в оформлення інтер'єру.

На сьогоднішній день на ринку можна знайти фурнітуру, виконану в будь-яких кольорах і з різних сучасних і традиційних матеріалів. Двері від торгової марки "Все для всіх" комплектуються двома групами фурнітурних позицій:

 

  • Дверна фурнітура ТМ "Fuaro" для дверей класу економ та стандарт.

ruchki-fuaro 1

Зовнішня фурнітура ТМ "Fuaro" володіє не тільки високою якістю, але і відмінним дизайном. Ви зможете підібрати собі саме той варіант, який ідеально впишеться в загальний інтер'єр кімнати. У нас представлені дверні ручки та інші комплектуючі різних колірних рішень і стилістичних напрямків.


 

  •  Дверна фурнітура ТМ "Armadillo" (Італія) для дверей елітного класу.

armadillo logo

Продукція Armadillo - це широкий асортимент товарів, що відрізняються високою якістю і привабливим зовнішнім виглядом. Для виготовлення фурнітури використовуються матеріали різноманітних забарвлень і володіють різними експлуатаційними характеристиками.

Для бездоганного вигляду дверних ручок ARMADILLO ® використовується технологія багатошарового покриття TITANIUM ®. 7 шарів, що наносяться послідовно на тіло ручки, дозволяють зберегти зовнішній вигляд на довгі роки.

Процес нанесення шарів досить трудомісткий, так як покриття наносяться не одноразово, а через певні етапи сушки кожного попереднього шару при різних температурах.

Технологія Titianium, застосовувана у виготовленні ручок включає:

ARMADILLO TITANIUM 1
1. Високотехнологічну основу зі сплаву кольорових металів ZAMAK, компонентами якої є латунь, цинк, мідь і підвищують міцність легуючі добавки;
2. Шар міді, що наноситься після попереднього полірування основи, який забезпечує адгезію між конструкційним матеріалом ручки і вирівнювальним шаром;
3. Шар нікелю, який вирівнюює навіть найдрібніші нерівності, що залишаються після завершального полірування поверхні і забезпечує додаткову міцність покриття;
4. Коліровочний колір з металу, який надає оригінальний колір ручці;
5. Металокерамічний шар, що надає додаткову міцність і захист від хімічного впливу;
6. Подвійне лакове покриття, що забезпечує захист поверхні ручки від хімічного впливу навколишнього середовища;
7. Гавірується лазером логотип торгової марки Armadillo.